AMPHORY

LOO STRUKTUUR OMA IGAPÄEVASES INFOVOOS

Pilvepõhine intranet koos 12+ integreeritud mooduliga isiklikuks või äriliseks kasutamiseks

Mis see on? Tasuta konto

Konto loodud? Sisene

MIS SEE ON?


Amphory platform is fully responsive to every screen size

AMPHORY on interneti põhine tarkvara, mis pakub infohaldusega seotud tööriistu nii äri- kui tavakasutajatele. Olemas lahendused alates lihtsast isiklike märkmete, märkmikute ja teha-nimekirjade salvestamisest kuni ettevõtetele suunatud projektide, ülesannete ja vahejuhtumite haldamiseni. Konkurentsis püsimiseks ja ettevõtte pidevale parendamisele suunatud algatustesse peavad panustama kõik töötajad. AMPHORY pakub administratiiv protseduuridega seotud infovoo korrastamiseks lihtsa ja kõrge kasutusmugavusega kanali, mis toimib ühtmoodi efektiivselt igast interneti ühendusega seadmest. Töötajad ei pea ideid, probleeme ja algatusi esitama paberil vaid võivad selle mugavalt sisestada otse infosüsteemi kasutades oma nutiseadet, kus see leiab oma tee valdkonna vastutajateni. Projektid, mis koosnevad mitmest iseseisvast tööst. Ülesanded, kus määratud selge vastutaja ja tähtaeg. Lihtsad tähelepanekud või ideed ja palju muud, aitavad leida need olulised algatused, mis võivad tulevikus oluliselt mõjutada ettevõtte käekäiku. Paljudes ettevõtetes on kõrge võimekus alustada uusi parendusi või projekte, kuid tihtilugu jääb vajaka tähelepanust ja järjekindlusest, et neid lõpuni ellu viia. Ja mis ehk veelgi tähtsam, puudub analüüs, kas teostatud algatus täitis ka oma eesmärgi. Kas oli teil mõni tööohutuse või tootekvaliteediga seotud vahejuhtum? Kuidas tagada, et organisatsioon suudab seda süsteemselt analüüsida, jõuda välja juurpõhjusteni, algatada parendustegevusi ning eeskätt õppida edaspidi sarnaste juhtumite vältimiseks? AMPHORY pakub selleks lahenduse. Kui tundub, et süsteem võiks aidata teil mõningaid infohaldusega seotud probleeme lahendada, siis kutsu mõned lisakasutajad. Pelgate pidevat sisselogimist veebiteenustesse? AMPHORY saate käivitada ühe vajutusega oma arvuti töölaualt või nutiseadme ekraanilt. Tarkvara, mis on alati ajakohane, töötab esmaklassilisel riistvaral ning on laiendatav vastavalt teie vajadustele - aitab hallata aega, talente ja ressursse nii, et saaksite hoida oma fookuse teemadel mis tõesti olulised! (kui tundus huvitav, siis vajuta edasi lugemiseks siia)

AMPHORY on sisuliselt teie pilve-intranet, mis on ligipääsetav vaid teile ja teie määratud kasutajatele ning kus erinevad moodulid on märkamatult integreeritud üheks tervikuks toetamaks igapäevast infohaldust. Koos infotehnoloogia ja mobiilseadmete arenguga on kordades tõusnud informatsiooni hulk, mida nii üksikisiku või ettevõtte tasemel on vaja töödelda, hallata ning analüüsida. Samuti kuidas tagada, et info oleks alati käepärast, see oleks ajakohane ning tiimi omavahelist koostööd toetav. Kas on teil mõni regulaarne kontrollvorm, mida töötajad peavad täitma paberil ja mis hiljem läheb kuskile kausta või trükitakse ümber tabelisse? Amphoris saate ise luua kontrollvorme, mida saab korduvalt otse süsteemis täita ning mis tagab, et leitud puudused saaks lahendatud. Olgu selleks ettevõtte juhtimissüsteemiga seotud siseaudit või kaubaväljastusega seotud kontrollleht. AMPHORY aitab luua süsteemsust, et oluline ei jääks märkamata. Sisestustele on võimalik lisada pilte ja faile ning määrata kellega neid jagate. Samas ei ole võimalik sisu jagada väljapoole teie privaatset keskkonda. Ettevõtted saavad luua ka eraldi osakonnad, kus kasutajate õigused andmete nägemiseks ja muutmiseks on piiratud nendele määratud osakonnaga. Loo lihtsalt tasuta administraatori konto ja katseta. Jagage olulisi ettevõtte uudiseid, andke võimalus töötajatele osalemiseks ja kommenteerimiseks. Süsteem mis on turvaline, saadavalt 24-7-365 ja pakub head kasutuskogemust aitab hoida kõrget motivatsiooni, meeskonna koostöövaimu ja efektiivset eesmärkide täitmist. 'Tööd' mooduliga on sul võimekas tööriist, mille abil struktureerida kõiki igapäevseid infokilde. Tekkis mõni parendusega seotud idee kui olid kontorist ära? Tee kiire sissekanne, muuda see ülesandeks, määra vastutaja ning tähtaeg. Struktureeri sissekandeid kaustadesse ja eelmääratud klassidega nagu efektiivsus, tööohutus või kvaliteet, mis aitavad sul hoida kõik tegevused kontrolli all. Igasse klassi saad luua lugematul hulgal teie jaoks tähtsaid sissekannete-gruppe, mis aitavad hiljem sisestusi filteerida. On veel mitmeid teisi ärikasutajale mõeldud mooduleid ning nimekiri kasvab pidevalt. Paari minutiga ja tasuta registreeringuga oledki valmis alustama! Sa ei vaja mahukaid investeeringuid ehitamaks ülesse oma süsteeme, et võtta viimast tänapäeva mobiilsusest ja meeskonna juhtimisest. Registreeri tasuta ja esmalt proovi! Kui meeldib ja otsustad laiendada selle funktsioone, siis saad igal ajal minna üle kuutasupõhisele plaanile. Registreerimiseks vajuta siia või vaata kuutasupõhiseid plaane siit. Proovi ja saa osa eelistest, mida pakub käimasolev mobiilseadmete ja pilvepõhiste lahenduste revolutsioon.

KIIRüLEVAADE FUNKTSIOONIDEST. TEGELIKULT KASUTAJALE SAADAVAL OLEVATE MOODULITE ARV SõLTUB AKTIVEERITUD KONTOPLAANIST!


TööD
Ülesanded selgete vastutajate ja tähtaegadega hoiavad rattad liikumas.

PROJEKTID
Halda projekte kus on mitmeid töid ja oma täielikku ülevaadet olukorrast.

TEHA-NIMEKIRJAD
Lihtne nimekiri lihtsatest töödest, mida ise või tiimiga pead lahendame.

MäRKMED
Talleta ideid ja väiksemaid infokilde, mis on väärt salvestamist.

MäRKMIKUD
Märkmikuid saad kasutada koosoleku kokkuvõtte või projekti kirjeldamiseks.

DOKUMENDID
Lihtne dokumendihaldus juurdepääsu kontrolliga ja ülevaatuse meeldetuletusega.

VAHEJUHTUMID
Süsteemne ja struktuurne tööriist vahejuhtumite uurimiseks ja nendest õppimiseks.

KüSIMUSTIKUD
Paindlikud küsimustikud aitavad hallata regulaarselt täidetavaid vorme.

INTRANET
Sinu personaalne ja turvaline pilve-intranet saadaval 24/7/365.

UUDIS
Hoia oma kasutajad kursis viimaste arengutega ja jaga tähtsat infot.

ASUKOHAD
Kasutajate asukohtade ja staatuse info abil saad ülevaate tiimi paiknemisest.

STATISTIKA
Visuaalsed graafikud kirjeldamaks tööde arvu ja tähtaegade täitmist.

Me arendame järjepidevalt moodulite funktsionaalsust. Võtme meiega julgelt ühendust igal ajal kui tunnete, et mõni funktsioon on puudu või sooviksite osaleda ajutormist ostustamiseks mida lisada järgmisena.

Jälgi meid Twitteris, et olla kursis viimaste arendustega!

Proovi Amphory võimalusi tasuta kontoga ilma mingite kohustusteta. Kasuta tasuta tööriistu nii kaua kui soovid või kustuta oma konto ühe klikiga.
Loo tasuta konto

MIKS KASUTADA?

Inimesed ja ettevõtted üle maailma kasutavad eeliseid, mida pakub uus SaaS (Software as a Service ehk tarkvara-kui-teenus) tehnoloogia ning mis defineerib ümber kuidas infot hallatakse, jagatakse ja kuidas ideid ellu viiakse. Jätkates ettevõtte äriprotseduure nii nagu seni võib peatselt tähendada märgatavat efektiivsuse langust konkurentidega võrreldes. Kas see on võimalus omada kogu aeg juurdepääsu oma infole, parandada oma liikuva meeskonna koostööd, alandada kulusid või kohaldumaks erinevate töötamise viisidega, pilvelahendused on järgmiseks sammuks selle saavutamisel. AMPHORY laiendab teie haardeulatust ja võimaldab konkurentsis püsimiseks olla paindlikum. Naudi täielikult kohanduvat programmi keskkonda, mis säilitab kasutusmugavuse igal kasutataval seadmel ja hoiab teid oma visooni-sihil. Pane info enda jaoks tööle, märka trende ja uusi võimalusi! (kui tundus huvitav, siis vajuta edasi lugemiseks siia)

Samal ajal kui infotehnoloogia areng võimaldab kasutajatel ja äridel kohanduda pidevalt muutuva maailmaga ja pakub mugavust lahendada eesmärgi-kriitilisi ülesandeid kiiremalt ja kuluefektiivsemalt, siis see ei saa tulla informatsiooni turvalisuse arvelt. See strateegiline muutus reaalajas toimiva koostöö lahenduste suunas, mis on ligipääsetavad igast kohas ja igast seadmest, seavad digitaalsele infotehnoloogia taristule kõrged nõuded. AMPHORY suudab hallata enamusi, kui mitte kõiki, turvalisusega seotud väljakutseid kuna baseerub juba algusest peale ennast-tõestanud lahendustel. Turvaline andmeühendus (SSL), täielik andmebaasi krüpteerimine ja turvanõuded paroolidele on vaid mõned nendest. Üheskoos regulaarsete andmebaasi varundustega, kasutatavasse seadmesse andmete mitte-talletamise põhimõte ja võimalus üle interneti hallata millised seadmed saavad sinu kontole ligi, hoiavad sinu andmed turvaliselt ja kaitstud isegi olukorras kui juhtud oma seadme kaotama.


Amphory cloud intranet platform for productivity apps. Manage Tasks, Notes and much more from single environment

AMPHORY TööS

juhtpaneel kiirülevaateks ja uudisteks
×
juhtpaneel kiirülevaateks ja uudisteks
sissekannete grupid loovad struktuuri kõigile andmetele
×
sissekannete grupid loovad struktuuri kõigile andmetele
projekt milles mitmeid iseseisvaid töid
×
projekt milles mitmeid iseseisvaid töid
töö ülevaade
×
töö ülevaade
täidetud küsimustik auditi tulemustega
×
täidetud küsimustik auditi tulemustega
juhtumi ülevaade koos selge kirjelduse, juurpõhjuse ja parendus töödega
×
juhtumi ülevaade koos selge kirjelduse, juurpõhjuse ja parendus töödega
juhtumi ülevaade koos selge kirjelduse, juurpõhjuse ja parendus töödega
×
juhtumi ülevaade koos selge kirjelduse, juurpõhjuse ja parendus töödega
mugav statistika aktiivsetest ja üle-tähtaja töödest
×
mugav statistika aktiivsetest ja üle-tähtaja töödest

AMPHORY MOBIILIS

juhtpaneel kiirülevaateks ja uudisteks
×
juhtpaneel kiirülevaateks ja uudisteks
asukohad
×
asukohad
uudis
×
uudis
kiire sisekanne
×
kiire sisekanne
tööd
×
tööd
tööd
×
tööd

HINNAD

On veel pakkuda mitmeid kuutasulisi plaane, aga palun alustage tasuta plaaniga ja katsetage! Hiljem igal hetkel saate muuta selle kuutasupõhiseks, et aktiveerida rohkem funktsioone ja suurendada limiite. Nägemaks kõiki kuutasulisi plaane logige süsteemi, liikude 'Seadetesse' ning valige 'Konto'

* plaanide lõikes on näidatud maksimaalne samaaegselt aktiivsete sissekannete arv. Lõpetatud sissekannete arvule piiranguid ei ole

 • 1
 • intranet
 • uudised
 • asukohad
 • 1 osakonnad
 • 5 kasutajad
 • 1GB maht
 • 2 projektid*
 • 10 tööd*
 • 2 küsimustikud*
 • 2 vahejuhtumid*
 • märkmed
 • märkmikud
 • teha-nimekirjad
 • dokumendihoidla
 • € 0.00

  kuise maksena
 • aastase maksena soodustus -0%
 • 2
 • intranet
 • uudised
 • asukohad
 • 1 osakonnad
 • 10 kasutajad
 • 2GB maht
 • 10 projektid*
 • 25 tööd*
 • 5 küsimustikud*
 • 5 vahejuhtumid*
 • märkmed
 • märkmikud
 • teha-nimekirjad
 • dokumendihoidla
 • € 4.95

  kuise maksena
 • aastase maksena soodustus -20%
 • 3
 • intranet
 • uudised
 • asukohad
 • 5 osakonnad
 • 20 kasutajad
 • 4GB maht
 • 20 projektid*
 • 50 tööd*
 • 20 küsimustikud*
 • 20 vahejuhtumid*
 • märkmed
 • märkmikud
 • teha-nimekirjad
 • dokumendihoidla
 • € 24.95

  kuise maksena
 • aastase maksena soodustus -15%
 • 4
 • intranet
 • uudised
 • asukohad
 • 10 osakonnad
 • 30 kasutajad
 • 8GB maht
 • 50 projektid*
 • 100 tööd*
 • 50 küsimustikud*
 • 50 vahejuhtumid*
 • märkmed
 • märkmikud
 • teha-nimekirjad
 • dokumendihoidla
 • € 44.95

  kuise maksena
 • aastase maksena soodustus -10%
Proovi Amphory võimalusi tasuta kontoga ilma mingite kohustusteta. Kasuta tasuta tööriistu nii kaua kui soovid või kustuta oma konto ühe klikiga.
Loo tasuta konto